Dagelijks Woord

Meer over Contact

Contact

Kerkgebouw

Sigmondstraat 1
4251 ZA Werkendam

 

 

Koster

G. Visser 
gerritvisser67@outlook.com
0183-504535 / 06-53107844

 

 

Predikant

Ds. G.J. van Asperen - 0183-785888

 

 

Scriba 

G. Verschoor
gaverschoor@hhgwdam.nl
06-11226544

 

 

Preekregelaar

M. Cornet 
preekregelaar@hhgwerkendam.nl
06-54342507

 

 

Kerkbode berichten

kerkbode@hhgwerkendam.nl

 

 

Website beheerder

Dennis Visser
dennis_call@hotmail.com
06-30397457

 

 

Kerkvoogdij / organist / kerkdienst-cd

J. Dijkhuizen 
j.dijkhuizen.werkendam@gmail.com
0183-505646

 

 

Ledenadministratie

B. van Zanten
bas.zanten@gmail.com
06-31793458

 

 

Bezorging kerkblad

J. Potters - 0183-503787

 

Kinderclub 'Obadja' (4-6 jaar)

 

 

Lea Boere                                                                                          Jacolien Pronk 

 

Kinder- en tienerclub 'Jedaja' (7-10 jaar)

Lisette Cornet - lisettecornet@hotmail.com
Janine Schouten - janine-83@live.nl

 

 

Jeugdvereniging 'Chenanja' (11-15 jaar)

Jenny Schot - jennyschot@solcon.nl
Trude Slinger - g.slinger@outlook.com

 

 

Mannenvereniging 'Timothëus'

Voorzitter : 
Cornelis Klepper - cornelisklepper@gmail.com

Secretaris : 
Hans Schouten - h.h.schouten@hotmail.com

Penningmeester :                                                                        Rens den Breejen - info@breejenlogistiek.nl

 

 

Vrouwenvereniging 'Sifra'

Voorzitster :
Mevr. A. v/d Heuvel-Kornet - 0183-511118

Secretaresse :
Mevr. J.W. Blaauw-van Persie - 06-36146715

Penningmeesteresse :
Mevr. J. Cornet-Kieboom - 06-12629631

 

 

  • © hersteld hervormde kerk 2022

Heeft u vragen over het geloof?

Open Sluit